Instrukcja obsługi

Nawigacja i wyszukiwanie informacji

Nawigację po stronach podmiotowych BIP Fundacja umożliwia menu przedmiotowe umieszczone w lewej części strony, które umożliwia dotarcie zainteresowanym do znajdujących się tam sekcji tematycznych. 
Powrót do strony głównej BIP Fundacja umożliwia wybranie zamieszczonego w górnej części menu nawigacyjnego przycisku Strona główna.
Na stronach BIP Fundacja dostępne są również dla zainteresowanych: wyszukiwarka oraz tworzona dynamicznie mapa biuletynu, będąca dodatkowym narzędziem ułatwiającym wyszukiwanie informacji i dokumentów serwisu. 

Podstawowe skróty stosowane w Biuletynie Informacji Publicznej Fundacji

BIP - Biuletyn Informacji Publicznej
Fundacja – Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

Podstawowe skróty stosowane w BIP Fundacja o charakterze technicznym i informatycznym 

KB - kilobajt
MB - megabajt
HTML - HyperText Markup Language, język służący do opisu strony oraz odniesień z poszczególnych jej elementów do innych dokumentów. Język ten powstał na potrzeby stron internetowych
PDF - Portable Document Format, format pliku możliwego do odczytania przy pomocy bezpłatnego programu Adobe Acrobat Reader
DOC - pliki w tym formacie udostępnione są w serwisie "do ściągnięcia". Oznacza to, że aby odczytać dany plik należy przegrać go na własny komputer, a następnie odczytać go za pomocą programu Word (obecnie większość przeglądarek internetowych automatycznie otwiera plik w formacie .doc)
XLS - format odczytywany za pomocą programu Excel (analogicznie jak format .doc)

Dostęp do informacji nieudostępnionych w Biuletynie Informacji Publicznej Fundacji

Informacja publiczna, która nie została udostępniona na podmiotowej stronie Biuletynu Informacji Publicznej Fundacji może być, zgodnie z art. 10 ustawy o dostępie do informacji publicznej, udostępniona na wniosek (informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku). Wypełniony wniosek o udostępnienie informacji publicznej należy przesłać listownie na adres: Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” ul. Balicka 12a/5b, 30-149 Kraków, lub pocztą elektroniczną: fundacja@mimowszystko.org.

Uzupełnieniem strony Biuletynu Informacji Publicznej Fundacji jest strona Fundacji www.mimowszystko.org, na którą serdecznie zapraszamy.


Wstecz pdf

Podmiot udostępniający : Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”


Data publikacji : 23.08.2010 Data modyfikacji : 20.03.2014
Liczba wyświetleń tekstu : 3425

Data ostatniej aktualizacji: 11.03.2024, godz. 15:32 :: Licznik odwiedzin: 720.704
2002-2024 Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”